© 2018 Danmarks civile Hundeførerforening

Kredsinstruktører

Kreds 1
Ida Bårristlf: 98211181email: ida.b@mail.dk
Jan Peter Jensenemail: jpjensen@privat.dk
Marianne Aakjæremail: maagabie@gmail.com
Sanna Iversenemail: si@eucnord.dk
Trine Soelbergtlf: 98179667email: trinesoelberg70@gmail.com
Kreds 2
Carsten Retoftemail: cajaretoft@gmail.com
Else Grønkjærtlf: 25760078email: else.8686@gmail.com
Helle B Troelsenemail: dch.helletr@gmail.com
Mariette Brogaard Pedersentlf: 97333266email: mariettebrogaard@hotmail.com
Kreds 3
Anne Daugaardemail: anne@dch-vejle.dk
Gitta Gravgårdemail: gitta@live.dk
Ilse Merethe Pedersenemail: ilsemhpedersen@gmail.com
Per Boesenemail: ylvaper9@gmail.com
Vibeke Haumann Jensenemail: vihj@foa.dk
Kreds 4
Bruno Hyldahlemail: bh.dk@hotmail.com
Gitte Albæk Bielefeldtemail: gitte.bielefeldt@dch-danmark.dk
Heidi R Hansenemail: heidiromerhansen@hotmail.com
Jette Nybo Andersentlf: 28158975email: jettenyboandersen@gmail.com
Lars Larsentlf: 21252625email: larsen.dch@gmail.com
Nanna Schmidttlf: 21246116email: nanna.gerd@hotmail.com
Olav Møllertlf: 27262010email: olavmoeller@mail.dk
Pernille Jørgensentlf: 74664529email: sheena@mail.dk
Kreds 5
Arne Honorétlf: 22265552email: arne.honore@gmail.com
Jim Hempeltlf: 40727150email: jim@hempel.one
René Lund Bertelsentlf: 20515316email: hundene@mail.dk
Susan Aino Kjærtlf: 40585466email: susan.aino.kjaer@gmail.com
Kreds 6
Anette Knudsentlf: 60143058email: anette.dch@gmail.com
Dorte Månssonemail: nuska05@hotmail.com
Henning Beiertlf: 21453706email: henningbeier@gmail.com
Inger Jensentlf: 21261136email: inger@ayki.dk
Karin Sørensentlf: 25723226email: karin_soe@hotmail.com
Lene Bentzenemail: 610formand@gmail.com
Peter Knudsentlf: 60192283email: peter.knudsen@post.tele.dk
Steen Boje Christensenemail: sbc@mini-me.dk
Thomas Linhusemail: thomaslinhus@gmail.com
Tina Nielsenemail: dktina@hotmail.com
Ulla Vesttlf: 55374787email: ullavest@mail.dk

NavnAdresseByTelefon

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk